Kontakt z firmą UTECH TECHNICS

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach. Poniżej przedstawiamy nasz adres, a także numery telefonów i adresy poczty elektronicznej do wszystkich naszych działów i biura projektowego. Oferujemy doradztwo techniczne. Jeśli masz jakieś pytania, lub chcesz ustalić szczegóły współpracy napisz lub zadzwoń, a my zajmiemy się resztą.

Adres

ul. Olszewskiego 19A
25-663 Kielce, Polska

 

Prezes Zarządu

mgr inż. Grzegorz Banaś

mobile: +48 668 048 434
e-mail: grzegorz.banas@utech.biz.pl

Biuro Projektowe

mgr inż. Ryszard Piotrowski
Dyrektor Techniczny / Główny Konstruktor

tel.: +48 41 246 25 93
mobile: +48 600 012 119
e-mail: ryszard.piotrowski@utech.biz.pl

Automatyka Przemysłowa

mgr inż. Marcin Drozdzowski
Automatyk / Elektryk

tel.: +48 41 246 25 96
mobile: +48 662 683 860
e-mail: marcin.drozdzowski@utech.biz.pl

Centralne Smarowanie

mgr inż. Andrzej Wiraszka
Konstruktor

tel.: +48 41 246 25 94
mobile: +48 660 501 703
e-mail: andrzej.wiraszka@utech.biz.pl

Dział Finansowo-Kadrowy

mgr Renata Solnica

tel.: +48 41 246 25 90 wew. 27
mobile: +48 604 746 895
e-mail: renata.solnica@utech.biz.pl

Dział Zopatrzenia

Marian Federowicz
Specjalista ds. Zaopatrzenia

tel.: +48 41 246 25 92
e-mail: marian.federowicz@utech.biz.pl

Dział Techniczny

mgr inż. Grzegorz Wilk
Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczny

tel.: +48 41 246 25 91
mobile: +48 600 498 567
e-mail: grzegorz.wilk@utech.biz.pl

mgr inż. Wojciech Wroński
Konstruktor

mobile: +48 696 089 860
e-mail: wojciech.wronski@utech.biz.pl

Zakuwanie Przewodów Hydraulicznych

tel./fax: +48 41 368 38 65
mobile: +48 660 250 906
e-mail: przewody@utech.biz.pl

Sprzedaż Uszczelnień Technicznych

tel./fax: +48 41 368 38 85
e-mail: uszczelnienia@utech.biz.pl

Nasi partnerzy