Kontakt

Biuro

tel.: +48 41 345 09 50

tel.: +48 41 246 25 90

fax: +48 41 246 25 99

e-mail: biuro@utech.biz.pl

 

Adres

ul. Olszewskiego 19A

25-663 Kielce, Polska


Prezes Zarządu

mgr inż. Grzegorz Banaś

mobile: +48 668 048 434

e-mail: grzegorz.banas@utech.biz.pl


Biuro Projektowe

mgr inż. Ryszard Piotrowski

Dyrektor Techniczny / Główny Konstruktor

tel.: +48 41 246 25 93

mobile: +48 600 012 119

e-mail: ryszard.piotrowski@utech.biz.pl

 

Automatyka Przemysłowa

mgr inż. Piotr Banaszewski

Główny Automatyk

tel.: +48 41 246 25 96

mobile: +48 662 683 860

e-mail: piotr.banaszewski@utech.biz.pl

 

 

Centralne Smarowanie

mgr inż. Andrzej Wiraszka

Konstruktor

tel.: +48 41 246 25 94

mobile: +48 660 501 703

e-mail: andrzej.wiraszka@utech.biz.pl


 

Dział Finansowo-Kadrowy

mgr Renata Solnica

Kierownik ds. Zarzadzania

tel.: +48 41 246 25 90 wew. 27

mobile: +48 604 746 895

e-mail: renata.solnica@utech.biz.pl


 

Dział Zopatrzenia

Marian Federowicz

Specjalista ds. Zaopatrzenia

tel.: +48 41 246 25 92

e-mail: marian.federowicz@utech.biz.pl

Dział Techniczny

mgr inż. Grzegorz Wilk

Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczny

tel.: +48 41 246 25 91

mobile: +48 600 498 567

e-mail: grzegorz.wilk@utech.biz.pl

 

mgr inż. Wojciech Wroński

Konstruktor

mobile: +48 696 089 860

e-mail: wojciech.wronski@utech.biz.pl


Zakuwanie Przewodów Hydraulicznych

tel./fax: +48 41 368 38 65

mobile: +48 660 250 906

e-mail: przewody@utech.biz.pl

 

Sprzedaż Uszczelnień Technicznych

tel./fax: +48 41 368 38 85

e-mail: uszczelnienia@utech.biz.pl

 

 

 

Nasi partnerzy